ÜRETİM AŞAMASI

Altın Fıstık, teknolojik olarak donanımlı ve modern tesisinde, ürünün hammadde alımından müşteriye kusursuz teslimata kadar olan süreçte özenle  çalışmaktadır. Üretimimizin tüm aşamaları özel denetçi firmalar tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Bu sayeda üründe oluşabilecek mikrobiyal riskler ortadan kaldırılmıştır. TS EN ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ve TS EN ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ile üretim yapan firmamızda koşulsuz müşteri memnuniyeti falsefesi vazgeçilmezimizdir.

Otomatik seçme makinesi ile ürün içerisindeki yabancı madde (taş, metal parçası), leke, benek, çürük tane, iç çürük gibi hasarlar hassasiyetle ayıklanmaktadır.

        

         

         

           

 

ORGANİK ÜRÜNLER

Firmamız yıllardır çiftçi ile iç içe üretim yaptığından dolayı. sertifiklı , fıstık bahçelerinde senede yaklaşık 200,000 Kg Organik Antep Fıstığı üretimi yapmaktadır. Bahçelerimiz ve ürünlerimiz senede 4 defa denetlenmektedir. Kataloğumuzda bulunan bütün ürünlerin Organik üretimi de yapılmaktadır.

Gaziantep’te Fıstık sektöründe ilk organik fıstık üreten firma olmamız sayesinde. Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile problemsiz bir şekilde üretim yapmaktayız. NOP belgeli ürünlerimiz ile Amerikaya Organik Antep Fıstığı ihracatı yapmaktayız. Ayrıca Organik Üretimin en üst seviyesi sayılan BIOSUISSE belgeli üretimimiz ile Dünya’nın önde gelen firmalarına Fıstık tedarik’i yapabilmekteyiz. Her geçen yıl Organik ürün kapasitemizi ve kayıtlı çiftçi sayımızı arttırmaktayız.