HAKKIMIZDA

Yarım asırdır Antep fıstığı sektöründe faaliyet gösteren firma, çağımızın gerektirdiği tüm teknolojik olanakların kullanıldığı 4000 m2 lik tesisinde kaliteden ödün vermeden imalatına devam etmektedir.

Gerçekleştirdiği AR-GE çalışmalarıyla daha hızlı ve daha kaliteli mamül oluşumu için çalışmalarına devam edip. Sektöründe öncülüğünü devam ettirmektedir.

Konumu itibarıyla çiftçiye yakın mevkide oluşu, verimliliği arttırdığı gibi daha teze ve daha güvenilir ürünlerin satın alımını sağlamaktadır. Tarladan imalata giriş süresinin çok kısa olmasından dolayı Antep Fıstığında bulunan Aflatoksin miktarını da kabul edilebilir seviyelere indirmiştir.

Hammadde alımında başlayan titiz süreç , üretimin tüm aşamalarında nitelikli ve tecrübeli personelle devam ettirilmektedir.

Tüm hijyenik koşulların sağlandığı tesisimizde, müşterimizin istediği spekslerde ve istenilen ambalajlarda üretim yapılabilmektedir.

Nitelikli personelle her aşamada kalite anlayışını koruyan Altın Fıstık; ilkeli ve güvenilir yaklaşımı sayesinde markalaşma sürecini devam ettirmektedir.